Nauja
Aukštos Kokybės Handif

Aukštos Kokybės Handif "Apollo" Seiko Lydmetalis Patarimas DCS-20PCV2 24PCV2 30PCV2

p987

€59.97

Nauja prekė

Handif "Apollo" Seiko Lydmetalis Patarimas

DCS-20PCV2 24PCV2 30PCV2

Produkto Aprašymas

Ypatybė:

1.Vario lituoklio galiuko yra aukštos kokybės patarimas desinged naudoti automatizuotas litavimo.

2.Slivery arba juoda, chromo, padengtą galima.

3.Lydmetalis "alavuotieji srityje" patarimų pated su švino lydmetalis.

4.Galima daug standartinis patarimas formų, įskaitant taško, litavimo ir linijinis litavimo.

5.Custom patarimai, pritaikytą prie kliento specifikacijas gali būti suprojektuotas ir pastatytas kartotiniai 10

6.Taikoma Litavimo stotis.

Pastabos dėl sveikatos ir saugos:

1. Nuo lydmetalio lydymosi temperatūra yra gana aukšta (300° pirmiau), prašome būkite atsargūs, nelieskite išsiliejimo su jūsų odai;Po panaudojimo, atkreipkite dėmesį, kad ketaus ir toliau bus karšta, kai dega įvyksta, nedelsiant kreiptis į gydytoją.Dūmų arba garų, susidarančių per litavimo operacijų

2. Tiesiogiai įkvėpus ir ilgalaikis ilgalaikis įkvėpimas gali sukelti galvos skausmą ir kitas sveikatos problemas;daug siurbimo bus viena iš priežasčių, plaučių edema;pasilik ilgalaikio vėdinimo vėdinamose vietose, Kai Litavimo darbai?Prašome atidžiai pastaba

3. Kai litavimo darbo, nereikia garo srautas ir lydmetalis tiesioginio kontakto su oda;Prašome naudoti apsaugos priemones, kaip reikalaujama, dėl srauto sukibimas gali sukelti uždegimą, odos, iš karto nuplaukite vandeniu; Jei į akis, pls nedelsiant plauti švariu vandeniu, jei reikia, nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jei prie geriausių drabužių, prašome būti visiškai išvalyta.

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

Pakavimas ir Pristatymas Pakavimo Pakavimo Informacija: 5 gabalas/maišas Pristatymo Išsamiai: 7 dienos Įmonės Informacija

Handif - geriausių pasaulio pramonės MRO pirkimų tiekėjų

Shenzhen handif Technology Co., Ltd. yra lyderis, integruota pirkimų tiekėjo pasaulio top Pramonės MRO, pramoniniams ir komerciniams klientams teikti vieno langelio produktas, paslauga, integruojant tiekimo grandinėje, siekiant padėti klientams sumažinti paslėptas išlaidas daug kategorijų nedidelės vertės pirkimus, didinti veiklos efektyvumą, pasiekti viešųjų pirkimų veiklą skaidresnę ir atsekami.

Handif pagrindinių produktų, įskaitant

Suvirinimo įranga ir litavimo patarimas , mašinos, įranga ir eksploatacinėmis medžiagomis, įrankių ir suvartojamas ,matavimo įranga ir darbo reikmenys ,biuro reikmenys & apšvietimo, medžiagų perdavimas ir saugojimas, saugumo produktas , sprogimo & anglių saugos , elektros ir elektroninės , mechaninės & hidraulinės energijos perdavimo , vožtuvai & armatūra , tvirtinimo detalės ir pardavimo , pramonės patikrinimas , laboratoriniai tyrimai mašina, laboratorinė įranga ir prietaisai , testavimo & laboratorija maistinių medžiagų , užjūrio pirkimo, apie 20 produktų linija , 320 kategorijų ,2800 subkategorijos, 8682subclasses,daugiau nei 1 mln. produktų.

Pakavimas Ir Pristatymas

Modelis T12 litavimo patarimai , Hakko lituoklio patarimai Pakuotėje 1 vnt/hakko platic maišelyje, 100 vnt./ pak Svoris 1kg/pak Pristatymo 7 dienų Mokėjimo Banko, Westerun Sąjungos, Paypal Uosto Shenzhen Siunta A.By Kurjeris: 4-7 Darbo dienas specialus pasiūlymas B.By Oras: 7 Darbo dienas paskirtas oro uosto C.By Jūros: 20-25 Darbo dienų paskirti uosto Mūsų Paslaugos

Privalumas handif MRO integruotos viešųjų pirkimų

1.Sutaupykite laiko

Viešųjų pirkimų procesas yra naudojant elektroninės komercijos, veiksmingą taupymo pirkimo metu ir viešųjų pirkimų tarnybos.

2. Trumpas pristatymo laikas

daug atsargų, kad būtų išvengta kai kurių gamybos įmonių dėl trūkumo, negali būti naudojami, kad sugadinta įranga.

3. prognozė pirkimų

Klientai per MRO pirkimų integracijos ir handif svetainėje sistemos sinchronizavimo pastatymo, geriau suvokti reikalingų prekių pristatymo ciklą, nustatyti optimalų pirkimo planą.

4. staiga pirkti

Klientų techninės priežiūros, techninės priežiūros, eksploatavimo bei susijusių jo gaminių, nes tai yra, kai suvartojamas, todėl dažnai naudoti žalą, kai neplanuotas pirkimas, šiuo metu, handif MRO tai paprastas procesas, ir santykinis anastomosis su platų produktų asortimentą, gerinti įmonių perdirbti nelaimingų atsitikimų riziką.

5. kokybės užtikrinimas

Handif integruota MRO pirkimo tiesioginio bendradarbiavimo su daugeliu prekės ženklų gamyba

Žymos: patarimai, patarimas lydmetalis, Pigūs patarimai, Aukštos Kokybės lydmetalis patarimas

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai