Nauja
850nm FP lazerio diodų lazerio single-mode fiber išėjimo galia 3mW bendraašius

850nm FP lazerio diodų lazerio single-mode fiber išėjimo galia 3mW bendraašius

p876

€35.06

Nauja prekė

Produkto Aprašymas Modelis: LSFLD850 2. Centras bangos ilgis: 850nm 3. Single-mode fiber išėjimo galia: 3mW 4. Slenksčio srovė: 10mA 5. Darbinė srovė: 25mA 6. Pakuotė: coaxial, KAD-18 Gali, ląstelienos, sankabos, optinė sąsaja neprivaloma

Pakuotė: 1* 850nm FP lazerio diodų lazerio single-mode fiber išėjimo galia 3mW bendraašius

Žymos: galia pluošto, galios lazerio diodas, galingas lazeris, Pigūs galia pluošto, Aukštos Kokybės galios lazerio diodas, Kinija galingas lazeris Tiekėjų

Stilius Mini
Elemento Tipas Scenos Apšvietimas Poveikis
galia 50um
Prekės Pavadinimas Q-BAIHE
Modelio Numeris LSFLD850
Proga Home Entertainment

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai