Nauja
30559 44-QFP Originalus 30559

30559 44-QFP Originalus 30559

p564

€4.46

Nauja prekė

Prašome naudoti "pirkinių krepšelį pirkinių" paspauskite mygtuką "į krepšelį" ir galiausiai į krepšelį kartu išmokos tik darbo užmokesčio pristatymas!

Pirmasis "1" Šanchajaus Guang Electronics Co. Ltd. yra aukštos paslauga elektroninių elektros ir pramoninės platintojai.

"2" tiekimas platų klientų mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros ar techninės priežiūros inžinieriai, įmonių visoje šalyje.

"3" ic verslo plėtra yra vis dar mūsų dėmesys mes sparčiai įgyvendinti savo naująją strategiją visose mūsų verslo.

Profesionalių pardavimo pasaulyje kiekvienas gamintojas integrinio grandyno 2 tranzistoriai, rezistoriai, kondensatoriai, ritės kristalų elektroninės palaikymo įrankius ir kt. .......

Trečiasis kompanijos dvasia "kokybės, kaip gyvenimo kokybė yra pagrindinės įmonės plėtros" požiūrio. Veiklos ir toliau auga. Ir visapusišką vystymąsi.

Ketvirta ilgalaikis su didele vietoje. Tiesioginis tiekimas įvairių priimtiną kainą ir patikimumą, pirmasis įvartis.

Per metus pasitikėjimo ir paramos, naujų ir senų klientų. Mes nuoširdžiai tikimės, kad naujų ir senų klientų dėl savo vertingų pasiūlymų ir pastabų, kad mūsų kompanija yra gerinti paslaugų kokybę. Savitarpio pagalbos ir bendro vystymosi ir kurti sėkmingą ateitį.

Restoranas, prisijungė prie Oficialaus Vartotojų ir 7 dienas nuo gavimo jokios priežasties grąžinti, prašome būti tikri, kad perkate!

Pirkėjai būtina perskaityti:

1. Prekės svarbus parametras vadovai ir SGS pranešimą, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo darbuotojai! Siekiant užtikrinti, kad nauji originalus švino kokybės užtikrinimo, siekiant užtikrinti palankiausią kainą vienodų produktų, kad jums malonu apsipirkti būkite tikri, kad perkate! ! !

Visus produktus originalus autentiškas kokybės saugumo dangaus alavo kabinti 30 pėdų sumažinti kojų icubside! !

Restoranas nereikėtų mokėti jokių mokesčių, išskyrus prekes, įskaitant krovinių sąskaitas faktūras pakeitimo mokestis

4 kaina vienos prekės kainą be jokių mokesčių laivybos Bendrovės vieną kartą sumokėti daugiau nei sudaro mažiau nėra grąžinami atkreipkite dėmesį

(5) visos Bendrovės veiklos pagal verslo suma ir laiko, kad eilės vieną pristatymas atidėtas atveju, kai įstatymais atostogų. Priklausomai nuo verslo užimtas atveju gali būti neteikia pagreitinta aptarnavimo mokestis pristatymo koordinavimo tvarka Bendrovė.

Pirkti komponentus reikia icee pakuotės dydžio modelis, nes dėl asmeninių problemų nusipirkti negerai modelis kartą parduota nėra grąžinami ačiū

Transporto kurjerių gali būti pasirinktas pagal kliento, bet mūsų principas yra naudoti tik geriausi neturi pigiausias (Mūsų numatytasis plaukų STO rimuoti, pristatymo ir SF Express)

Taikymo sritis mūsų verslo: atsparumas talpa pagrindinis IC ~ ~ elektrolizės ~ atskirties CBB ... poliesteris kondensatorius - diodų tranzistoriaus saugiklis conictor kolonėlė varža ~ ~! Klientų kviečiame į užklausą! Ačiū

Parduotuvės Adresas: 668 East Beijing Road Shanghai SEG Elektronikos Rinkos Kambarys 2A59

Prekybos Q Q: 479574122

513929553

272978737

E-mail:shgldz163.com

shgldzke163.com

Tel: 15901876444 (Ponas)

13818811831 (Miss Sam)

13788958789 (Ponas)

Parduotuvė turi platų produktų asortimentą, viskas specialybės produktai, mes galėsime pateikti individualų verslą nuolat papildomas, kad mūsų kataloge. Prašome draugai susirūpinę, ...

Žymos: originalus, Pigus originalus, 30559 44 QFP Originalus 30559

Maitinimo Įtampa Standartas
Darbinė Temperatūra Standartas
Prekės Pavadinimas KEEZEL
Sąlyga Naujas
Prašymas Standartas
Išsklaidymo Galia Standartas
Modelio Numeris Standartas
Tipas Standartas

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai